Skleněná magnetické tabule

Tabule je praktickým doplňkem, který přináší důležitý efekt v pohotové ploše pro psaní poznámek, ale také umístění dokumentů nebo v prostoru pro promítání. Kromě variabilní užitné funkce však může také interiér zajímavě oživit. Pečlivé zpracování a výběr z bohatého vzorníku barev vám dovolí tabuli přizpůsobit firemním barvám, ladění interiéru nebo konkrétním představám.

Vzkazy a poznámky

Skleněné tabule si oblíbíte pro možnost rychle a viditelně zapsat vzkaz. Telefonické hovory, pokyny, nebo upozornění si ostatní okamžitě prohlédnou. Barevná plocha bude trvale budit příjemnou míru pozornosti. Na tabuli navíc můžete magnetem přichytit i papírové dokumenty. Pevné magnety udrží bez problémů i soubor několika listů, fotografie nebo karton.

Praktický doplněk při školení

Tabule budou platným doplňkem školící místnosti. Přednášející bude mít k dispozici dostatečnou plochu pro postupné zapisování. Navíc práce s popisovači je velmi komfortní. Nemusíte zajistit papíry pro flip charty ani nepřehledně listovat v zapsaných listech. Na magnetickou tabuli se komfortně zapisuje i maže. Tabule jsou navíc doplněné dalším příslušenstvím. Mazací houbička využívá slabý magnet. Kdekoli ji na ploše zanecháte, budete ji mít stále po ruce. Totéž platí i o poličce na popisovače. Magnety můžete vybírat v několika variantách velikostí.

Dokonalé podmínky pro promítání

Perfektní hladká plocha je pak i vynikající základnou pro promítání. Moderní dataprojektory dokáží upravit barvy obrazu podle podkladu, na který přenáší. Při výběru projekční tabule se tak nemusíte orientovat výhradně na bílou. Vyzkoušejte i další varianty.

Magnetická skleněná tabule je vynikajícím doplňkem. Svým barevným provedením navíc dokáže efektně povýšit vzhled interiéru. Vsaďte na profesionální pomůcky. Ušetříte čas, zpřehledníte chod kanceláře a při školení nebo prezentaci zapůsobíte skutečně profesionálním dojmem. Jsou to detaily, pro které si vás budou ostatní pamatovat.

Skleněná magnetická tabule

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace