Magnetická tabule do dětského pokoje pro zábavu i učení

Na náš trh se dostává zajímavé vybavení, které kombinuje výhody nástěnky, tabule i promítací plochy. Skleněné magnetické tabule jsou v dostání nejen v klasické bílé barvě, vybírat můžete z mnoha odstínů. Barevným laděním tak dokonale přizpůsobíte tabuli okolnímu zařízení pokoje. S naprostým komfortem můžete “čistě” psát, zachytit dokumenty nebo obrázky i promítat.

Psaní, čtení, počítání

Tabule máme spojenou především s učební pomůckou. Magnetické tabule však představují zábavnější podobu. Na povrch se píše popisovači - fixy. Pro mladší žáky tak nabízí ideální prostředek pro zlepšení jemné grafomotoriky, nácvik správného úchopu tužky i vedení ruky. Děti se navíc při psaní a mazání tabule neumažou. Křídy práší, ale popisovače po sobě nezanechávají téměř žádnou stopu. Praktická houba k mazání navíc využívá slabý magnet, kdekoli ji na tabuli necháte, stále ji máte po ruce. Při procvičování počítání nebo čtení navíc můžete kombinovat i papírové materiály, obrázky nebo veselé magnety.

Prostor pro vlastní názor Starší děti ocení tabuli i jako plochu, kde můžou volně vyjádřit svůj názor nebo aktuální rozpoložení. Pomocí magnetů můžou libovolně umístit oblíbené plakáty, výstřižky, slogany. Vyhnete se opakovanému přelepování zdi lepicí páskou, zatloukání hřebíků a ničení povrchu omítky. Pevné magnety uchopí fotky z třídních akcí i kartonové obrázky. Obrazový materiál pak navíc můžou dorůstající doplnit vlastním textem. Dopřejte jim prostor a nechte je ve svém království uspořádat své priority.

Nezapomeň, že...

Skleněné tabule si rychle oblíbíte i jako rodiče. Velká barevná plocha na sebe přirozeně stahuje pozornost. Jakýkoli písemný vzkaz vaše děti i dospělý partner s jistotou zaznamenají. Pod magnety můžete nechat dopis, peníze na nákup nebo úhradu složenky. Tabule můžete vybírat v několika velikostech a v mnoha barevných variantách. Praktické využití a krásný vzhled vás brzy inspiruje k pořízení další, v příruční velikosti pro kuchyň, chodbu nebo obývací pokoj.

Velkofilm

V neposlední řadě tabule nabízí také dokonalou plochu pro promítání. Moderní datové projektory dokáží upravit rozlišení barev, při volbě světlejších odstínů můžete tabuli použít jako ideální podklad pro promítání večerního filmu nebo fotek z dovolené.

Inspirujte se novinkou a vybavte dětský pokojíček praktickou, designovou a zábavnou skleněnou tabulí.

detsky-pokoj-3.jpg

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.