Myšlenkové mapy a magnetické tabule

Učení hrou je pro děti atraktivnější a také efektivnější. Pokud děti můžou do výkladu aktivně vstupovat, doplňovat vlastními poznatky a kolektivně docházet k cíli, je pro ně celý vzdělávací proces přístupnější. Moderní výuky kombinují psanou formu, obrázky, promítání i zvukový záznam. Pro aktivní přístup k výuce však není třeba zajistit nákladné vybavení. Magnetické tabule představují dokonalou platformu, která zaštítí veškeré potřebné aktivity.

Praktický doplněk pro psaní, kreslení i prezentaci

Dokonale hladká plocha dává základ pro psaní i kreslení. Výhodou je praktické využití popisovačů. Děti mají menší problémy při psaní, dokonce si lépe vtisknout správný úchop tužky a procvičí hrubou i jemnou motoriku. Při psaní fixem také odpadá nepraktické mazání a špinění křídou. Napsaný text je možné zcela jednoduše smazat speciální houbičkou. Jak popisovače, tak houbička jsou opatřeny magnety. Můžete volně kdekoli na ploše odložit. Při výkladu odpadá hledání, složité mazání a přepisování.

Zapojte celou třídu!

Magnetické tabule jsou kombinované dalšími doplňky, pevnými magnety. Bez problémů můžete zachytit i pevný karton nebo několik listů kancelářského papíru. Na jediném místě můžete učení doplnit obrázky, texty, pracovními listy. Myšlenkové mapy, které jsou skvělým přínosem pro vytváření spojitostí, může nabídnout učitel v roli moderátora. Jemně vede uvažování dětí kýženým směrem, dává nápovědy a zapisuje výsledky. Myšlenkové mapy můžou být i skvělým samostatným cvičením, které navíc povede žáky ke smyslu pro spolupráci a naslouchání.

Moderní výukové metody představují větší nároky na přípravu učitele, vždy se však odmění větší pozorností a výsledkem u studentů a žáků. Nechte děti, aby se rozvíjely naplno. Magnetické tabule skvěle vybaví vaši třídu. Jsou univerzální plochou, která poslouží výuce jazyků, humanitních věd i matematice.

Barevné možnosti vám navíc dají volnou ruku při oživení prostoru. Klasická bílá tabule může sloužit jako promítací plocha. Jemné pastelové odstíny nebo výrazné barvy můžou skvěle odlišit jednotlivé sekce a nechají vás pracovat v zajímavějším prostředí.

Mapy

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace