Úkolníček a vzkazovník do dětského pokoje

Dětský pokoj je světem sám pro sebe. Děti mají prostor pro hraní, spaní, ukládání knížek, hraček i oblečení. S přibývajícím věkem dětem přibývají i povinnosti. Časté zapomínání a běžný zmatek v úkolech je však možné řešit prakticky a zároveň vést děti k lepšímu plánování.

Magnetické tabule dokáží vyřešit problémy v jediném elegantním doplňku. Plocha slouží pro psaní i pro upevnění papírů. Na dokonale hladký povrch můžete psát speciálními popisovači. Odpadá mazání a špinění rukou i nestálé marné hledání volného papíru a tužky pro zapsání vzkazu nebo poznámky. Popisovače i mazací houbička jsou vybaveny magnety, můžete je kdekoli na ploše odložit. Vždy jsou po ruce. Dětem můžete dopsat kdykoli vzkaz, smazat starší nebo připsat povzbuzení.

Psaní na tabuli může posloužit i jako nácvik jemné grafomotoriky. Děti si procvičí správný úchop pera, uvolní ruku a naučí se správně vést jednotlivé tahy.

Na magnetickou tabuli můžete snadno přidat také papírové dokumenty. Dopis, formulář, tištěný pracovní list. Pevné magnety udrží i silný karton, koneckonců proč by nástěnná tabule nemohla sloužit i jako výstavka zdařilých prací nebo místo pro umístění fotek kamarádů nebo filmových idolů.

Zapomeňte na jednotvárné bílé tabule. V současné nabídce můžete vybírat tabule v pestrém rozsahu barev. Dětský pokoj můžete doplnit jemnými neutrálními odstíny, pastelovými barvami nebo výraznými kontrasty. Magnetická skleněná tabule vytvoří plochu, která přirozeně přitáhne pozornost. Děti se velmi rychle naučí používat tabuli jako denní pomůcku. Denně si zkontrolují na jednom přehledném místě vykonané povinnosti, odevzdané úkoly i vzkazy od rodičů. Starší děti se naučí rozvrhnout si volný čas i uspořádat kroužky. Magnetická skleněná tabule je perfektním řešením, které předejde zbytečnému zapomínání a stresu. Už nikdy nebudete dohánět povinnosti na poslední chvíli ani poslouchat výmluvy.

Vzkazovník

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.