Magnetické tabule a jejich využití

Běžný den provází spousta povinností. Škola, kroužky, vyzvedávání dětí, nákupy, se prolínají s pracovními schůzkami, zmeškanými hovory, poštou, emaily. Magnetické tabule můžou v mnoha ohledech vytvořit přehledný informační systém a pomoci vám projít dnem s minimem zapomenutých položek. Zpřehlední předávané kompetence, stav vypracovaných projektů v kanceláři a pomůžou i doma lépe zavést a udržet domácí povinnosti. Výhodou magnetických tabulí je zajímavý vzhled a velká všestrannost. Na hladký povrch se snadno zapisuje, můžete zajistit papírové materiály i promítat.

Speciální popisovače nešpiní, starší text jednoduše odstraníte houbičkou. Nemusíte prášit křídami, máčet žínku ani jednotlivé pomůcky hledat. Popisovače i houbička jsou doplněné magnety, můžete je kdekoli na ploše odložit a mít neustále po ruce. Na plochu magnetické tabule můžete i upevnit jakékoli dokumenty. Pevné magnety bez problémů zafixují i silnější karton. Na tabuli můžete vystavit fotografie, obrázky, pohledy. Kolegům můžete nechat se psanou poznámkou poštu, formuláře nebo jiné dokumenty. Neméně zajímavou vlastností je také možnost využít magnetickou tabuli jako promítací plochu. Moderní dataprojektory se uzpůsobí podkladové ploše a přenesou záznam v perfektní kvalitě.

Magnetické tabule působí elegantně a upraveně v jakémkoli prostředí. Nemusíte vybírat pouze univerzální bílou barvu. V široké škále barev můžete vybírat jemné neutrální, pastelové nebo výrazné a kontrastní odstíny. Barvu tabule můžete přizpůsobit firemním barvám, oblíbené kombinaci, celou plochu můžete plně využít i k práci s interiérem. Pohrajte si kontrastními barvami. Magnetická tabule bude výrazným doplňkem, který na sebe přirozeně stáhne pozornost, opticky zvětší interiér a podtrhne váš originální styl.

Magnetické tabule patří do kanceláře i domů, kde je ocení celá rodina. Malé děti využijí plochu pro první kreslení i nenápadný nácvik psaní. Starší děti si můžou lépe vést přehled nad učením a povinnostmi, navíc můžou plochy využít pro vlastní vyjádření, vystavení oblíbených hrdinů nebo fotek přátel. V kuchyni bude mít tabule pevné místo pro vedení nákupů, vzkazů rodině i jako stálá výstava úspěchů vašich dětí. V kanceláři vám pomůže vést agendu vzkazů. Plochu můžete využít pro plánování a předávání realizací zakázek. V provozovnách můžete upozornit hosty na aktuální nabídku a podtrhnout zajímavé akce. Tabule vás naučí vést veškeré povinnosti přehledně a srozumitelně.

Využití tabulí

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace