Plánovací magnetické tabule do kanceláří

Klasické korkové nástěnky působí nehezky a v řadě možností nejsou ani dostatečně praktické. Kvůli vzkazu musíte pracně hledat pero, papír a ještě špendlík, abyste jej mohli zanechat na viditelném místě. Vystavené fotografie špendlíky poškodí v rozích a konstrukcí ani nástěnky nevyhoví větší zátěží. Magnetické tabule oproti tomu spojují několik výhod najednou, na tabule můžete psát, zachytit papírové materiály i promítat. Elegantní hladká plocha i možnost volby barvy skvěle doplní interiér a podtrhnou váš smysl pro detail i profesionální vystupování.

Psaní je možné speciálními popisovači. Neumažete se, fixy nepráší a starý text snadno odstraníte houbičkou. Potřeby pro psaní i mazání jsou opatřené pevnými magnety, máte je na ploše kdykoli k dispozici, bez hledání, máčení nebo doplňování. Pevné magnety zachytí bez problémů i silnější karton. Na tabuli můžete bez problémů vystavit fotografie, dokumentaci, nebo svazek formulářů. Předávanou poštu můžete doplnit psaným vzkazem.

Při prezentaci zákazníkům nebo při rozebírání plánované zakázky můžete využít tabuli i jako podkladovou plochu pro promítání.

Magnetické tabule skvěle doplní i oživí vaše pracoviště. Při výběru se nemusíte držet neutrální bílé varianty. V nabídce nechybí jemné pastelové odstíny ani výrazné barvy. Využít můžete firemní barvy a informační plochu přizpůsobit zavedené kombinaci. Vybrat můžete i různé odstíny pro tabule s různými funkcemi. Kontrasty opticky zvětší prostor kanceláře, přitáhnou pozornost a vytvoří zajímavý efekt.

Dbejte i na nejmenší detaily. Magnetické tabule vám pomůžou přehledně vést agendu zakázek a předávaných úkolů. Pomůžou vám při plánování, kreativní práci a zpracování návrhů. Zlepší komunikaci ve firmě i úroveň předávaných informací. Magnetické tabule jsou investicí do efektivního pracovního prostředí.

Plánování

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace