Popisovací magnetické tabule domů

Kuchyně je centrem každé rodiny. Na každé lednici najdete fotografie a pohledy z dovolených, zdařilá výtvarná díla dětí, složenky, připomínky nebo vzkazy. V denním shonu neustále řešíte vyzvedávání dětí, převod do školy, na kroužky, nákupy, úhrady poplatků, ale také vlastní pracovní povinnosti a schůzky. Není jednoduché udržet takový soubor informací, které se navíc často mění a upravují. Lednička nabízí milý prostor pro pár drobností, není však uzpůsobená pro vedení rozsáhlé rodinné agendy.

Magnetické tabule pomůžou zavést pořádek do pravidelných aktivit rodiny, včas upozorní na změny nebo plánované akce. Zpřehlední domácí povinnosti a zajistí dodržení termínů. Pevná hladká plocha umožňuje snadné psaní popisovači. Kvůli vzkazu nemusíte hledat psací potřeby ani papír a vymýšlet místo, kam jej viditelně umístit. Popisovač i mazací houbička neušpiní ruce a jsou opatřeny magnety, po psaní je jednoduše necháte na tabuli. Budou neustále k ruce. Na tabuli můžete připevnit i jakýkoli papírový materiál. Obálku s dopisem, pozvánku, pohled, i formulář nebo složenku. Pevné magnety udrží i silný karton.

Magnetické tabule si oblíbíte. Elegantní plocha skvěle doplní kuchyňskou informační centrálu, ale skvělé využití najde i v dalších místnostech. Nejmenším dětem pomůžou tabule získat správné návyky pro psaní a dovedou k dobře zvládnuté grafomotorice. Starší děti ocení vlastní prostor pro vyjádření. Plakáty, obrázky hrdinů nebo fotky přátel snadno umístí i vymění na tabuli a neohrozí přitom vymalované zdi nebo nábytek. V pracovně vám tabule pomůžou vést přehled nad realizovanou zakázkou, náklady nebo vytvoří ideální plochu pro zápis důležitých termínů a kontaktů.

Magnetické tabule představují vysoce funkční doplněk. Přirozeně si získají vaší pozornost, jsou elegantní a nepůsobí rušivě. Výhodou je také možnost volby barvy. Klasická bílá může působit nudně. Nebojte se využít pastelové odstíny nebo výrazné kontrasty. S tabulí si můžete vyhrát a zajímavě oživit interiér každého pokoje.

Obývák

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace