Barevné skleněné magnetické tabule na míru

Klasické korkové nástěnky sice řeší potřebu předávání informací, ale nepůsobí příliš esteticky. Povrch se časem naruší, v běžném provozu vás doprovází neustálé hledání volných připínáčků a papíru. Informační systém vaší firmy i domácnosti přitom zásadně zjednoduší moderní prostředek. Barevné skleněné magnetické tabule vám dají volnou možnost psát, mazat i zachytit papírové dokumenty na krásné a elegantní ploše.

Perfektní doplněk pro školáky

Skleněné magnetické tabule jsou skvělou pomůckou pro učení. Dostatečně velká plocha a možnost psát fixem pomůže nejmladším školákům nacvičit správný úchop tužky, rozvine jemnou motoriku a výborně procvičí základní návyky. Starší děti rádi využijí plochu pro zaznamenání školních povinností i domácích úkolů. Ostatně plocha nemusí sloužit jen pro povinnosti. Na hladké desce můžou vystavit fotky svých kamarádů, plakáty z filmů nebo své hrdiny. Vyhnete se poničené omítce nebo tapetě na zdi a přelepování důležitých vyjádření izolepou.

Přehledný chod celé rodiny

Barevné skleněné tabule najdou své pevné místo i v kuchyni nebo chodbě. Snadno zavedete přehledný systém o docházce na kroužky, školní akce, rodinné oslavy nebo výlety. Pod pevné magnety můžete přichytit pozvánky, fotky, dopisy. Dopisovat můžete pohotově splněné úkoly nebo další novinky, o kterých by měla v rušném dni rodina vědět. Barevná plocha zachytí pozornost a bez výjimky předá veškeré potřebné informace.

Profesionální vizitka pro firmu

Stejný spolehlivý systém zajistíte i v kanceláři nebo na recepci vaší firmy. Průběh plánovaného projektu, svěřené úkoly, vzkazy od zákazníků. Vše budete mít přehledně uspořádané na dobře viditelné ploše. Magnetické tabule skvěle vyhoví i pro účely školení nebo prezentace při jednání. Psaní fixem a mazání houbičkou jsou pohotové a pohodlné. Vyhnete se prášení křídou, umazání rukou nebo neustálému dokupování náhradních papírových bloků do flipchartu.

Barvy a míry podle přání

U magnetických tabulí využíváte výhody v krásné upravené ploše. Jednoduchý zápis i mazání informací doplňují pevné magnety pro zachycení dokumentů. Další výhodou je ve výběru barev. Využít můžete jemné pastelové odstíny, kontrastní živé barvy i neutrální. Barevnou kompozicí můžete pracovat s prostorem, podtrhnout zajímavé dispozici, odlišit část interiéru nebo jej upozadit. Volnou ruku při návrhu máte i při řešení velikosti plochy. Běžné rozměry můžete vybírat v přehledném katalogu. Atraktivní variantou jsou i tabule upravené přesně na míru. Barevné skleněné magnetické tabule můžou vyplnit celou plochu stěny, vytvoří tak jedinečné poutavé prostředí. Můžou kopírovat obvod interiéru, vytvořit náznaky oken, nebo zajímavé stylizace. Konečné řešení je jen na vás.

Barevné tabule

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.