Skleněné magnetické informační tabule

Recepce, haly, vstupy do veřejných prostor jsou důležitým místem, které na příchozí zapůsobí důležitým prvním dojmem. Vzbudí důvěryhodnost firmy, zaujmou a rychlým přehledem nabídnou základní seznámení s nabízenými službami nebo produkty. Doplňte vaši společnost nebo podnik důležitými prvky, informační systém zpřehlední orientaci a představí vás ve velmi dobrém světle.

Rychlá a spolehlivá výměna informací

Magnetické informační tabule jsou přímo ideálním místem pro přenos informací. Na tabule můžete pohotově zapisovat speciálními fixy. Starší informace snadno smažete houbou, odpadává prášení křídou nebo mazání rukou. Fixy i houba jsou doplněné magnety, tedy je můžete kdekoli na ploše odložit a mít neustále k dispozici. Oproti klasické nástěnce se vyhnete marnému hledání volných připínáčků i papíru pro zaznamenání vzkazu.

Papírové dokumenty a fotografie

Pevné magnety navíc dodávají tabuli další funkci. Zachytí bez problémů i silný karton. Vzkazy nebo předání dokumentů jednoduše vyřeší. Na tabuli můžete umístit formuláře, dopisy, nebo vystavit fotografie.

Perfektní prezentace

Dokonale hladká plocha využívá pestrou škálu barev. Tabule můžete vybírat podle firemních barev i podle okolního vybavení. Můžete pracovat s neutrálními odstíny nebo naopak podtrhnout kontrastní barvou prostor kolem tabule a přitáhnout k ní větší pozornost. Živé barvy, veselé nebo vážné jsou jen a jen vaší volbou. Hladká plocha působí reprezentativně, nemá otřepené okraje ani od špendlíků narušený povrch. Je stálou a pevnou vizitkou vaší firmy.

Upozorněte na sebe

Vystupte ze stínu a investujte do prostředků, které povýší vaše služby na profesionální úroveň. Skleněné magnetické informační tabule skvěle zastoupí funkci v představení vaší denní nabídky. Restaurace a bary můžou efektivně prezentovat organizované akce, svatby, rauty, oslavy. V prostorách recepce nasměrujete své hosty do školících prostor nebo zasedacích místností. Svým kolegům zajistíte kvalitní místo pro předání vzkazů. Informační cedule si oblíbíte pro jejich široké využití a perfektní vzhled. Udělejte na své klienty dobrý dojem a ušetřete zbytečné zmatky nebo nepříjemné situace.

Informační tabule

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace