Skleněné popisovací magnetické tabule

Jednou provždy zapomeňte na kompromisy a nehezké poutače s rozmazanou křídou. Skleněné popisovací magnetické tabule okamžitě upoutají pozornost, podtrhnou vaši profesionalitu a smysl pro detail. Barevnou škálou zpracování perfektně doplní interiér vaší restaurace, baru, cukrárny nebo recepci. Tabule najdou uplatnění v kanceláři, ve školní třídě i v běžné domácnosti.

Nedocenitelnou výhodou tabule je snadnost psaní i mazání. Bez prášení a bez šmouh můžete speciálním popisovačem napsat vzkaz, upozornit na nabídku nebo akce. V případě změny text jednoduše smažete. Houba i popisovače jsou opatřeny magnety, můžete je kdekoli na ploše nechat a v případě potřeby je máte stále po ruce. Text navíc můžete doplnit zachycenými dokumenty nebo fotografiemi. Pevné magnety bez problémů zafixují i silný karton.

Do třetice výhod je i možnost výběru barvy. Skleněné popisovací magnetické tabule můžete bez problémů uzpůsobit firemním barvám, oblíbené barvě nebo barvám interiéru. Tabule se může stát kontrastním prvkem, který na sebe svede pozornost. Může však také elegantně doplnit interiér a stát se jeho elegantní součástí. Záleží jen na vás. Využijte moderní materiály, pracujte s barvami. Skleněné magnetické tabule jsou skvělou volbou, která získá nové zákazníky a trvalý zájem okolí. Pomůže vám pracovat s propagací vašich služeb nebo výrobků. V kancelářích nebo v domácnosti pomůže lépe plánovat, zabrání zapomínání a perfektně předá potřebné vzkazy.

Popisovací tabule

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace