Skleněné magnetické nástěnky

Nástěnky provází vybavení domácnosti, ale i kanceláře, veřejných prostor, recepce, baru, sportoviště, školy... Základní hladká plocha předává důležité informace, termíny, nabídky, vzkazy. Samozřejmě může i příjemně připomínat dosažené úspěchy, diplomy, doporučení nebo fotky z akcí.

Skleněné magnetické tabule využívají několik praktických funkcí současně. Na plochu můžete psát speciálními popisovači. Písmo i obrázky snadno smažete. Houba i fixy jsou opatřeny magnetem, při psaní je tak nemusíte hledat, jsou vždy prakticky po ruce. Zároveň můžete využít i pevné magnety a text doplnit papírovými materiály - obrázky, fotkami, dopisem, instrukcemi v tištěné podobě. Magnety dokážou pevně zajistit i silný karton, nástěnku tak můžete pohodlně využít i pro předávání pošty nebo dokumentace.

Moderní výrobci nabízí klasické bílé nástěnky, které elegantně doplní interiér. Mnohem zajímavější variantou jsou však barevné tabule. V pestrém vzorníku můžete vybírat jemné pastelové tóny, výrazné živé barvy i kontrastní prvky. Nebojte se upozornit na nástěnku, upoutejte pozornost profesionálním zpracováním. Barva nástěnky může dokonale korespondovat s firemními barvami, barvou klubu nebo může doladit styl interiéru.

Využijte moderní vybavení pro lepší předávání informací, zabraňte zapomínání, pracujte se psaným slovem i obrazovým materiálem. Vybavte vaši firmu doplňky, které podtrhnou vaši profesionalitu a smysl pro detail a zefektivní vaše denní činnosti.

Nástěnka

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace