Skleněné magnetické tabule do dětského pokoje

Každé dítě ocení vlastní plochu pro sebevyjádření. Zejména starší děti hledají své vzory, vyjadřují myšlenky, rády se obklopují artefakty z vlastního světa. Buďte o krok napřed, dřív než si vaše děti oblepí pokojíček plakáty izolepou. Vyhněte se konfliktům a pracnému odstraňování následků prvních designérských nápadů. Skleněné magnetické tabule vám ušetří čas a práci a vašim dětem nabídnou důstojnou a praktickou plochu.

Na magnetické tabule se píše speciálními popisovači. Pro mladší školní děti budou nedocenitelnou pomocí při nácviku správného úchopu tužky, ale i pro procvičení hrubé a jemné motoriky. Nemusíte plýtvat papíry, a ještě navíc využijete atraktivní plochu k zábavnějšímu učení. Na tabuli můžete přichytit i magnety, nabízí se další možnost třeba pro opakování matematiky. Psaní a mazání nešpiní ani nepráší. Fixy i houbička se přichytí magnetem kdekoli na ploše, odpadá neustálé hledání nebo příprava. Magnety můžete na tabuli přichytit také papírové dokumenty - poznámky, úkoly, připomínky.

Starší děti si můžou zapisovat sportovní úspěchy, vést statistiku zápasů nebo plochu využít k vystavení fotografií kamarádů. Jediný doplněk zastoupí několik funkcí současně. Navíc se výběr rozšiřuje z běžné bílé a černé plochy na pestrou škálu barev. Magnetickou tabuli můžete přesně uzpůsobit oblíbeným barvám dětí, vytvořit zajímavý kontrast v pokoji s ostatním vybavením nebo dodržet teamové barvy.

Dokonale hladký povrch nabízí možnost jednoduše psát, kreslit, mazat, zachytávat magnety obrázky, fotky i texty. Skvělá pomůcka doplní pokojíček a provede vaše dítě od školního věku až po studium. Magnetickou tabuli můžete přizpůsobit aktuálním potřebám - jednoduše a elegantně.

Dětský pokojíček

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace