Skleněné magnetické tabule do kuchyně

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Místo, kde se průběžně setkáváte u společného jídla, vaření, často probíráte osobní záležitosti nebo plánujete. Je ideální základnou pro přenechávání vzkazů nebo úkolů. Skleněné magnetické tabule vaši kuchyň skvěle doplní. Pomůžou vést přehledněji systém vyzvedávání dětí, zabrání zapomínání nebo zefektivní nakupování.

Dokonale hladká plocha se dá snadno popisovat speciálními fixy. Psací i mazací pomůcky jsou opatřeny magnety, bez přípravy a bez hledání je budete mít kdykoli po ruce. Dokonale čistá forma psaní i mazání je mnohem příjemnější variantou oproti klasické tabuli s křídou. Důležité informace můžete od sebe barevně odlišit. Na tabuli můžete přichytit i papírové materiály - složenky k proplacení, dopisy. Ostatně nejen povinnosti, ale i obrázky dětí ze školy, příjemné vzpomínky na dovolenou, pozdravy od přátel nebo fotky blízkých.

Tabule můžete vybírat v klasickém bílém provedení, ale nebojte se využít pestré barvy a kuchyni oživit. V nabídce jsou zastoupeny pestré zelené, červené, modré, klidnější pastelové tóny i kontrastní. Barvu tabule můžete sladit s okolním vybavením a využít poutavé zpracování. Veďte vaši domácnost chytře a elegantně. Skleněné magnetické tabule vám dají prostor pro lepší plánování a krásně doplní vybavení kuchyně.

Kuchyně

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.