Chaos v zakázkách?

Nepřehledné složky, přeplněný stůl poznámkami, neustálé ověřování průběhu zakázky nebo předaných dílčích úkolů neuvěřitelně zdržuje. Nepohodlné dohledávání v počítači, restartování systému a čekání na wi-fi snad ještě víc. Zaveďte do své kanceláře jednoduchý a vysoce funkční systém, který vám i vašim kolegům okamžitě poskytne potřebné informace, zjednoduší komunikaci a zabrání zapomínání.

Zapomeňte na papírky

Malé barevné bločky se samolepícím páskem okamžitě vyhoďte. Vzkazy nechané kolegům na stole nebo přilepené na obrazovce počítače jsou malé, nepřehledné a často se ztratí dřív, než se stihnete přeptat, zda je příjemce vůbec zaregistroval. Průběh zakázek nebo realizaci prací vyvěste viditelně všem na oči. Velká plocha vám umožní zapsat základní body, přehledně roztřídit realizaci i postup prací.

Přehledně a na očích

Skleněné magnetické tabule si rychle zažijete a oblíbíte pro všestrannost. Speciální popisovače nešpiní, chyby můžete smazat, důležité části zvýraznit rozdílnou barvou. Psaný text můžete doplnit i papírovými materiály - fotografií, dopisem, fakturou. Pevné magnety udrží bez problému i silný karton, nemusíte se tedy bát, že by se důležité formuláře uvolnili a zapadli pod stůl. Doplňky tabule, fixy, mazací houbička i magnety, dobře drží. Můžete je kdekoli na ploše volně odložit. Odpadne vám tak neustálé hledání vhodného popisovače. Houba při mazání čistě setře písmo, nezpůsobuje šmouhy, není třeba ji namáčet ani jinak oživovat.

Od pracovního stolu stačí zvednout oči, okamžitě zjistíte potřebné. Postupně odškrtávaný itinerář plánované akce, přehled směn nebo docházku zaměstnanců, přidělené úkoly a stav jejich splnění, plánovací kalendář školení, výuky nebo přednášek. Motivací pro kolegy může být i přehledná sestava plnění plánu a získání nových zakázek.

Kancelář, recepce i zasedačka

Skleněné magnetické tabule můžete variabilně využít ve všech prostorech firmy. Vyhoďte nevzhledné korkové nástěnky, přestaňte kupovat náhradní balení papíru do flip-chartu. Tabule oživí interiér recepce, skvěle poslouží při jednání nebo školení v zasedací místnosti. Plochu tabule můžete čistě popisovat, doplňovat materiály, bílá plocha poslouží i jako perfektní plocha pro promítání z data projektoru.

Odlište se stylově

Magnetickými skleněnými tabulemi navíc dodáte vaší kanceláři skvělý styl. Při výběru nemusíte zůstat u klasické bílé plochy. Pestrá nabídka barev vám dá možnost uzpůsobit tabuli firemním barvám, stylu nábytku nebo obyčejně oblíbenému odstínu. Zelená tabule pro zhotovené zakázky, oranžová pro náročné klienty, modrá pro evidenci skladových zásob nebo kapacity realizátorů. Nebojte se využít moderní doplňky ve všech směrech. Uzpůsobte své pracovní prostředí tak, abyste lépe zvládali zadanou práci, měli dokonalý přehled a v prostředí se i dobře cítili.

Zakázky

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.