Skleněné magnetické tabule do učeben a školZapomeňte na běžné tmavé tabule. Psaní křídou je nepohodlné, vedlejší prašný efekt při psaní i mazání textu zbytečně ruší. Využijte moderní doplňky a oživte vaši výuku. Skleněné magnetické tabule nabízí všestranné využití, přitáhnou k sobě pozornost a poslouží jako skvělé centrum pro výklad.


Pište čistě a pohodlně
Na skleněné magnetické tabule se zapisuje speciálními popisovači. Jsou tedy skvělou základnou pro nácvik jemné grafomotoriky pro mladší žáky. Starším studentům poskytnou pohodlný základ pro psaní i kreslení. Mazací magnetickou houbičku můžete umístit kdekoli na ploše. Při opravách je kdykoli po ruce, nemaže, nešpiní, nepráší. Výhodou je možnost zapojit při psaní i více barev a text zvýraznit.


Hrajte si s magnety
Další výhodou je možnost doplnit výuku obrázky, které na plochu jednoduše umístíte magnety. Silný magnet udrží i silný karton. Magnety jsou řešené v nerušivém geometrickém tvaru. Nicméně tabule můžete doplnit běžnými magnety s obrázky a mladším školním dětem nabídnout zajímavou hru, při které si ověří získáte dovednost ve čtení, psaní i počítání.


Promítejte
Skleněné magnetické tabule můžete vybírat v klasické bílé barvě. Tato plocha pak poslouží i jako dokonalý prostor pro promítání. Moderní výuka často zapojuje promítání dataprojektorem, filmy nebo doprovodné obrázky můžete promítat v perfektním rozlišení a bez zkreslení barev.
Oživte vaše třídy
Bát se ale nemusíte ani dalších výrazných barevných odstínů. Tabule můžete rozmístit po obvodu třídy a nabídnout studentům funkční a zároveň krásné vybavení. Portfolio předkládá jemné pastelové odstíny i živé barvy. Uzpůsobte vybavení třídě, navrhněte prostředí, které dětem nabídne něco víc než jen učebnu. Barvy podpoří soustředění, zapracují na lepší psychické kondici. Vzbudí pozornost a pomůžou vám prezentovat učivo zábavnější formou.

Škola

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace