Skleněné magnetické tabule do hospod a restaurací

Denní menu nemusíte psát křídou na oprýskanou tabuli. Využijte moderní, krásný a účelový prostředek, který podtrhne váš styl a zaručeně upoutá pozornost.

Pište, malujte, prezentujte

Skleněné magnetické tabule představují praktický doplněk. Oživí interiér restaurace i baru a zároveň nabídne několik možností, jak upozornit na vaši nabídku. Na tabule můžete jednoduše psát popisovači. Bez mazání křídy, bez prášení, se snadnou opravou nebo smazáním. K mazání slouží speciálně upravená houbička, kterou můžete volně odložit kdekoli na ploše. Chyba v textu, drobné opravy nebo nové menu jednoduše smažete a přepíšete.

Další možností je umístění papírového dokumentu na plochu pod magnet. Drobné magnety zajistí i silný karton. Na tabuli můžete bez obav vystavit fotografie pokrmů, uzpůsobení interiéru, oznámení. Prezentovat můžete také úspěšné akce, svatby, oslavy, které jste zorganizovali pro vaše hosty. Inspirujte nové zákazníky a poutavě představte další nabízené služby.

Sportovní přenosy

Neméně zajímavou variantou je také možnost využít skleněnou tabuli jako dokonalou plochu pro promítání. Nemusíte hledat vhodné místo na zdi ani shánět promítací plátno. Při oslavách můžou vaši hosté využít plochu k promítání fotografií oslavence nebo svatebčanů. Běžným hostům můžete nabídnout sledování velkých sportovních událostí v perfektní kvalitě a pohodlí.

Upoutejte pozornost

Skleněná magnetická tabule poslouží řadě účelů a skvěle doplní interiér vašeho podniku. Vybírat můžete nejen klasickou bílou plochu. Vybírejte v bohaté škále jemných pastelových odstínů, svěžích barev i výrazných. Tabule můžete přesně uzpůsobit stylu interiéru, využít dominantní barvy nebo vytvořit zajímavý kontrast. Tabule bude skvěle prezentovat nabízené nápoje i jídlo. Upozorní hosty na zajímavé akce. Podtrhne váš smysl pro originalitu a detail.

Restaurace

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace