Skleněné magnetické tabule a jejich využití

Skleněné magnetické tabule jsou novinkou, která na první pohled budí pozornost. Dokonale hladký povrch spojuje možnost libovolně psát, mazat, ale také upevnit magnety papírové materiály. Výchozí prostor skvěle poslouží v denní praxi – kavárnám a cukrárnám jako zajímavá prezentace nabídky, na recepci usnadní orientaci a předávání vzkazů. Nedocenitelné služby nabídne při školení nebo prezentaci. Uplatnění najde i v domácnosti – denní provoz všech členů rodiny můžou provázat vzkazy na přehledném místě, vystavit můžete i fotografie nebo upozornit na došlou poštu.

Komfortní a čisté používání

Skleněné magnetické tabule představují dokonalé řešení pro prezentace nebo školení. Na hladký povrch se píše klasickými popisovači. Přednášejícím odpadá nepříjemné prášení křídou nebo hledání dostatečného místa na papírových flip chartech. Příprava školení nesestává z nákupu vybavení a doplňků. Plocha i psací potřeby jsou vždy k okamžité dispozici. Text navíc můžete doplnit papírovými materiály – plocha je magnetická, pevnými magnety můžete přichytit i silný karton. Prezentaci tak můžete oživit fotografiemi nebo vzory tištěných materiálů. Pokud je třeba, můžete využít speciální houbičku, která starší text pohotově smaže. I tento doplněk je opatřen magnetem, houbičku můžete kdekoli po ruce odložit.

Praktická a užitečná

Hladká plocha pak nabízí také dobrý start pro učení a vštěpování si povinností. Zejména u menších školáků nabízí ideální prostředek pro nácvik správného úchopu pera a procvičování hrubé i jemné motoriky. Magnetickou tabulí můžete vybavit dětský pokojíček, děti si ji rychle oblíbí nejen jako učební pomůcku. Získají v ní místo pro zapisování vzkazů, evidenci domácích úkolů nebo pracovních povinností. Využít můžou tabuli i v zábavnějších alternativách, třeba k upevnění oblíbených plakátů nebo fotografií. Zdi pokoje uchráníte přelepování a natloukání připínáčků a zároveň dětem zajistíte důležité místo pro sebevyjádření.

Pestrá paleta barev

Třešničkou na dortu je pak samotné zpracování. Skleněné tabule můžete vybírat v barevné škále od jemných neutrálních odstínů, přes pastelové až po výrazné syté barvy. Plochu tak můžete dokonale přizpůsobit vybavovanému interiéru. Můžete pracovat s barevným kontrastem nebo naopak nenápadně tabuli uzpůsobit okolnímu vybavení. Lesklá plocha vždy upoutá pozornost a povýší styl interiéru o několik úrovní.

Inspirujte se v galerii reálně zhotovených skleněných tabulí. Vybavení kanceláře, reprezentativních prostor, ale i čekáren nebo recepce pozvedne úroveň celé vaší společnosti. Vybavte se praktickým a zároveň originálním prvkem. Zajímavé náměty najdete jistě i pro váš byt.

Magnetická tabule

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.