Skleněné magnetické tabule do domácností

Skleněné magnetické tabule nabízí široké využití, dokonale splní požadavky pro snadné psaní, mazání textu, ale i zachycení dokumentů magnety. Krásné a originální zpracování vám navíc umožní zajímavěji pracovat s vybavením interiéru. Tabuli můžete uzpůsobit oblíbenému stylu i barvám a dokonale tak spojit praktické vlastnosti s estetickým vzhledem.

Skleněné magnetické tabule jsou ideálním vybavením dětského pokoje. Mladším dětem nabídnete zajímavou plochu pro malování i důležitý nácvik psaní. Psaní popisovačem na neomezeném prostoru pomůže dětem zafixovat si správné držení, rozvíjí hrubou i jemnou grafomotoriku. Starší děti ocení atraktivní možnost volně vyjádřit svůj názor, pokojíček doplnit fotografiemi nebo plakáty.

Magnetické tabule kombinují plochu pro psaní, ale i zachycení papírových materiálů magnety. Skleněná tabule tak skvěle splní požadavky na společnou plochu pro zanechání vzkazu, upozornění na povinnosti nebo došlou poštu. Tabule můžete snadno instalovat kdekoli v interiéru.

Velká barevná škála vám dovolí vybírat nejen klasické bílé zpracování, ale i jemné neutrální odstíny, zajímavé pastelové i výrazné barevné verze. Při vybavení interiéru tak můžete originálně pracovat s barvou i velikostí tabule a využít ji jako designový prvek.

Domácnost

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.