Skleněné magnetické prezentační tabule

Skleněné magnetické tabule nabízí široké využití. Krásná hladká plocha může posloužit pro zápis, ale i pro vystavení dokumentů, obrázků, fotografií. Velká nápadná plocha se na první pohled odliší od okolí, přitáhne pozornost a zapůsobí jako krásný designový prvek.

Tabule můžete využít pro zápis vzkazů, poznámek, návrhů, ale i pro plánování. Zajímavou možností je využití plochy pro prezentaci. Mluvený projev a seznámení s nabízenými službami nebo produkty můžete oživit. Na plochu snadno umístíte doplňující materiály, návody, technické nákresy nebo detailní složení. V průběhu prezentace můžete volně upravit rozložení obrázků, připojit text a jakkoli volně s plochou pracovat. Na skleněné tabule se zapisuje pohodlně popisovači. Při psaní i mazání textu se vyhnete nepříjemnému prášení křídy, špinění houbou. Navíc můžete využívat barevné odlišení. Fixy i mazací houbička jsou opatřeny magnety, můžete je kdekoli na ploše odložit a mít je pohotově k dispozici.

Magnetické tabule nabízí jednoduchou instalaci. Pevnou a stabilní plochu můžete umístit do zasedací místnosti, konferenčního sálu i interiéru recepce. Nabízí využití nejen při aktivní prezentaci, ale i jako obecná informativní plocha. Haly, chodby ale i interiéry provozovny baru, restaurace, jídelny můžou využít tabuli pro upozornění na změny, zajímavé novinky nebo plánované akce.

Prezentační tabule

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace