Skleněné magnetické tabule do konferenčních místností

Konferenční místnost představuje technicky dobře vybavený prostor. Přednášejícím musí být k dispozici audiovizuální technika, ale neméně důležitá je i dostatečná plocha pro zápis poznámek, označení důležitých bodů v přednesu nebo prezentaci materiálů.

Skleněné magnetické tabule plně zastoupí nepohodlné papírové flipcharty. Pevná celistvá plocha nabízí větší prostor, ale také pohodlnější používání. Na tabule se zapisuje speciálními popisovači, odpadá nepříjemné drolení a prášení křídy. Navíc starší text může přednášející pohotově mazat upravenou houbu. Lišta pro odkládání fixů i houba jsou opatřeny magnety, můžou být odloženy kdekoli na ploše a zůstávají po ruce. Druhou možností je zachycení fotografií nebo papírových dokumentů silnými magnety. Při prezentaci tak můžete kombinovat jak psaný projev, tak práci s již zhotovenými materiály.

Krásně upravená plocha vzbudí pozornost a povýší styl konferenční místnosti o několik úrovní. Papírové flipcharty jsou již překonanou pomůckou, skleněná tabule nabízí stabilní a lépe zpracovanou plochu. Tabule můžete vybírat v klasické bílé, ale místnost můžete oživit i barevnými odstíny. Využít můžete pestrou škálu barev od jemných neutrálních odstínů, přes pastelové až po výrazné kontrastní barvy. Při zařizování interiéru tak můžete pracovat s dispozicemi místnosti, využít firemní barvy nebo pracovat s optickým zvětšením místa pro přednášející.

Nabízíme vám kvalitně zhotovené magnetické tabule v několika variantách velikosti. Kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi vám sdělíme možnosti instalace i dalšího využití. Pomůžeme vám najít dokonalou kombinaci barvy a velikosti pro vybavení jakéhokoli prostoru.

Konferenční místnosti

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace