Skleněné magnetické tabule do kanceláří

Skleněné magnetické tabule spojují přehlednou plochu pro zápis i vystavení materiálů s krásným vzhledem. Dokonale hladká plocha elegantně vyřeší požadavky pro předání informací, upozornění, poslouží také jako prostor pro práci s návrhy nebo plánováním.

Na skleněnou tabuli můžete zapisovat speciálními popisovači. Starší text jednoduše vymažete houbou. Fixy i mazací houba jsou opatřeny magnety, můžete je tedy kdekoli na ploše odložit. Při psaní ani mazání se nepráší, pracujete s čistými prostředky. Nemusíte myslet na včasné objednání náhradních papírových bloků do flip chartu. Velkou výhodou je také možnost zachycení dokumentů magnety. Silné magnety udrží bez problémů i několik listů, obálku i fotografie na kartonu. Skleněné magnetické tabule můžou vystřídat nevzhledné korkové nástěnky. Zastoupí veškeré funkce a esteticky působí mnohem lépe.

Tabule jsou zpracované jako zajímavý designový prvek, který perfektně oživí styl kanceláře. Využijte výrazné barvy, pracujte s kontrastem nebo podpořte vybavení ve stylu firemních barev. Skleněné magnetické tabule nabízí pestrý vzorník, ve kterém můžete hledat a vybírat vhodný odstín pro velké open space, ale i malé prostory kanceláře.

Nabízíme vám pečlivě zhotovené tabule v několika řadách velikostí. Snadná montáž umožňuje tabule umístit do kanceláře, ale i na chodby, do prostoru recepce nebo do zasedacích a školících místností. V případě zájmu vám můžeme navrhnout a dodat tabule atypických rozměrů.

Tabule do kanceláře

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.

pack2_carrier Created with Sketch.
Doprava zboží zdarma od 1500 Kč

pack2_security Created with Sketch.
Možnost montáže

pack2_support Created with Sketch.
Možnost nalepení tabule

(uvést v poznámce)

pack2_parcel Created with Sketch.
Rychlé vyřízení reklamace