loading spinner

Skleněné magnetické tabule do kanceláří

Tabule je praktickým doplňkem, který přináší důležitý efekt v pohotové ploše pro psaní poznámek, ale také umístění dokumentů nebo v prostoru pro promítání. Kromě variabilní užitné funkce však může také interiér zajímavě oživit. Pečlivé zpracování a výběr z bohatého vzorníku barev vám dovolí tabuli přizpůsobit firemním barvám, ladění interiéru nebo konkrétním představám.

Vzkazy a poznámky

Skleněné tabule si oblíbíte pro možnost rychle a viditelně zapsat vzkaz. Telefonické hovory, pokyny, nebo upozornění si ostatní okamžitě prohlédnou. Barevná plocha bude trvale budit příjemnou míru pozornosti. Na tabuli navíc můžete magnetem přichytit i papírové dokumenty. Pevné magnety udrží bez problémů i soubor několika listů, fotografie nebo karton.

Praktický doplněk při školení

Tabule budou platným doplňkem školící místnosti. Přednášející bude mít k dispozici dostatečnou plochu pro postupné zapisování. Navíc práce s popisovači je velmi komfortní. Nemusíte zajistit papíry pro flip charty ani nepřehledně listovat v zapsaných listech. Na magnetickou tabuli se komfortně zapisuje i maže. Tabule jsou navíc doplněné dalším příslušenstvím. Mazací houbička využívá slabý magnet. Kdekoli ji na ploše zanecháte, budete ji mít stále po ruce. Totéž platí i o poličce na popisovače. Magnety můžete vybírat v několika variantách velikostí.

Dokonalé podmínky pro promítání

Perfektní hladká plocha je pak i vynikající základnou pro promítání. Moderní dataprojektory dokáží upravit barvy obrazu podle podkladu, na který přenáší. Při výběru projekční tabule se tak nemusíte orientovat výhradně na bílou. Vyzkoušejte i další varianty.

Magnetická skleněná tabule je vynikajícím doplňkem. Svým barevným provedením navíc dokáže efektně povýšit vzhled interiéru. Vsaďte na profesionální pomůcky. Ušetříte čas, zpřehledníte chod kanceláře a při školení nebo prezentaci zapůsobíte skutečně profesionálním dojmem. Jsou to detaily, pro které si vás budou ostatní pamatovat.


Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.