loading spinner

Fotogalerie

Magnetické tabule nabízí ideální plochu pro psaní poznámek, doprovod přednášky nebo školení. Jsou skvělým místem pro projekci. Ve vybavení třídy, školící místnosti, zasedačky, ale i v běžné domácnosti najdou denní uplatnění. Na tabuli můžete psát pohodlně a čistě fixy, okamžitě text mazat, ale navíc i doplnit papírovými materiály. Při vybavení prostoru se nebojte barev! Prohlédněte si naši galerii a najděte inspiraci pro dokonalý interiér. Tabule není jen praktickým doplňkem, nabízí i zajímavý designový prvek.

Magnetické tabule do domácností
Zapomeňte na zmatky a nespolehlivé nechávání vzkazů na kuchyňském stole. Magnetické tabule do domácnosti nabízí skvělé řešení pro zápis kroužků, školních i pracovních povinností. Na dokonale hladkou plochu můžete psát i kreslit, zápis přitom velmi snadno smažete a upravíte. Pevné magnety můžete přichytit dopisy, dokumenty, obrázky dětí nebo fotografie. Tabule můžete přichytit v jídelně, kuchyni, ale skvělou volbou jsou i pro dětské a studentské pokoje. Barvu tabule můžete vybírat z pestré nabídky vzorníku, který předkládá jemné neutrální odstíny, pastelové barvy i výrazné živé tóny. Magnetické tabule do domácností výborně doplní každý interiér. V realizovaných úpravách bytu najdete jistě inspiraci i vy.

Iformační magnetické tabule
Informační magnetické tabule jsou ideální plochou pro předání důležitých vzkazů, přehledný přenos informací nebo upoutání pozornosti k nabídce služeb nebo zboží. Krásně zpracovaná plocha pozdvihne reprezentativní úroveň prostoru recepce, baru, vchodu do restaurace nebo veřejných prostor. Skvěle se vyjímá v zasedacích nebo školících místnostech. Na desku můžete upevnit fotografie, papírové dokumenty i formuláře. Pevné magnety zachytí i silnější složku. Popisovače i houba vám zajistí snadné psaní i mazání bez prášení nebo znečištění rukou. Informační magnetické tabule skvěle vyhoví všem interiérům i volbou barvy. Barvu tabule můžete přizpůsobit firemním barvám nebo barvám okolí a skvěle tak upoutat pozornost.

Magnetické tabule do kanceláří
Magnetické tabule do kanceláří perfektně podtrhnou styl vašich prostor. Dají vám skvělé místo pro psaní poznámek a vzkazů, práci s rozdělováním úkolů i jejich plněním. Pevné magnety bez problémů zachytí i silný karton, na tabule tak můžete umístit kromě psaného textu i doplňující papírový materiál, fotografie nebo složky. Tabule můžete vybírat v řadě provedení. Pestré syté barvy nebo naopak jemné pastelové odstíny můžete přizpůsobit firemním barvám, vybavení místnosti nebo prostě oblíbené barevné kombinaci. Vybavte vaše kanceláře praktickým všestranným doplňkem a zároveň zapracujte na profesionálním vystupování. Magnetické tabule do kanceláří zaujmou na první pohled.