loading spinner

Nákupní seznam

Starost o domácnost sestává z řady velkých i drobných povinností. V hektickém dni se snadno stane, že zapomenete zaplatit složenku, zkontrolovat domácí úkol nebo dokoupit chybějící potraviny. Nemusíte s sebou neustále nosit diář, ze kterého vypadávají lístky s poznámkami. Kuchyně je vždy informačním centrem celé rodiny. Využijte moderní skleněné magnetické tabule a převeďte běžný zmatek do přehledného řádu.

Hladká plocha tabule přirozeně přitáhne pozornost. Rodina se brzy naučí zkontrolovat si zapsané vzkazy nebo projít upevněné papíry. Na magnetickou tabuli totiž můžete velmi jednoduše jak psát, tak přidávat dokumenty. Pevné magnety udrží i silný karton. Snadno se naučíte předávat si poštu na jednom přehledném místě. Složenky, pozvánky, výsledky písemek, vše bude dobře na očích a nezatoulá se. Vyhnete se výmluvám, že vzkaz nebyl vidět, hodina a datum schůzky nebo termín u lékaře nebyl zřejmý a podobně.

Hladkou plochu můžete použít i pro psaní. Speciální popisovače nešpiní, nepráší se jako křídy a navíc jsou opatřené magnetickým držáčkem, tedy je můžete pohodlně kdekoli na ploše odložit. Vždy budete mít po ruce prostor a psací potřeby. Rychlé vzkazy nebo změny v plánu zaznamenáte bez stresu a hledání.

Nákupní seznam vystavený všem na očích pomůže zlepšit domácí zásobování. Nakoupené položky jednoduše umažete, nové chybějící doplníte. Rodina se může snadno zapojit a všimnout si, co doma chybí. Děti můžou cestou ze školy zajít pro pečivo, manžel má z práce blíž do lékárny, vy se postaráte o vyzvednutí pošty... Ušetřete si čas i námahu. O povinnosti v domácnosti se můžete podělit a využít víc času pro sebe a činnosti, které vás baví.


Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.