loading spinner

Magnetická tabule na zeď

Jednoduchá hladká plocha může posloužit řadě praktických funkcí. Plně nahradí běžné nástěnky, knihu vzkazů, perfektně prezentuje aktuální nabídku služeb nebo zboží, poslouží pro zápis při školení, pro promítání z dataprojektoru, zastoupí informační systém. Magnetické tabule na zeď dovoluje zachytit dokumenty, obrázky, fotky, můžete na ně psát i kreslit.
Hladká plocha poslouží jako skvělé místo k zápisu. Speciální popisovače a houbička jsou doplněny magnetem, můžete je odložit kdekoli na tabuli. Odpadá složité hledání křídy, houby, ale také prašné špinění a mazání. Kdykoli můžete zanechat vzkaz, vyznačit předané úkoly a jejich plnění. Při prezentaci nebo školení zaznamenáte hlavní projednávané body. Popisovače se velmi snadno ovládají, vymezí nevzhledné šmouhy.

Silné magnety vám umožní volně rozmístit obrázky nebo dokumenty. Bez problémů zachytí i silný karton, na tabuli tak můžete nechávat vzkazy včetně došlé pošty nebo složky s dokumenty. Pokud tabuli využijete k prezentaci služeb nebo zboží, můžete snadno denní nabídku měnit a upravovat. Nikdy nebudete hledat připínáčky ani schovávat nevzhledné korkové nástěnky. Elegantní a krásná plocha přirozeně upoutá pozornost a nastaví vysokou úroveň komunikace se zákazníky za vás.

V neposlední řadě jsou magnetické tabule i perfektní plochou pro promítání. Moderní dataprojektory dokáží upravit barvy v závislosti na barvě pozadí. Magnetické tabule totiž nenabízí pouze neutrální bílou variantu. Bohatý vzorník barev se pohybuje od živých a pestrých barev až po jemné pastelové odstíny. Barvu tabule můžete přizpůsobit firemním barvám nebo oblíbeným kombinacím. Můžete v interiéru pracovat se zajímavými kontrasty i tabuli uzpůsobit do elegantní nerušivé plochy. Volba je jen na vás. Magnetické tabule na zeď přinesou do vaší práce přehled a pořádek. V domácnosti poslouží k lepší organizaci domácnosti, nákupů, zpřehlední denní povinnosti i docházku do kroužků a pomůže organizovat rodinné události. Investice do magnetické tabule je investicí do lepšího plánování času. Svým krásným vzhledem povýší vzhled každého interiéru, napoví o vašem smyslu pro detail a o pečlivosti.


Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.