loading spinner

Magnetická tabule pro děti

Dětský pokoj představuje uzavřený svět. Děti mají v bezprostřední blízkosti veškeré důležité vybavení i předměty. Pokoj je místem pro hraní, učení, setkání s kamarády i odpočinek. I malé detaily a doplňky rozhodují o příjemné atmosféře a dětem dotváří perfektní základnu pro dětský svět.

Děti rády kreslí a malují a už v útlém věku napodobují hrou školu. Nemusíte kupovat neskladné tabule. Psaní křídou špiní, k tabuli budete neustále hledat houbičky na mazání i křídy pro psaní. Praktickou variantou s mnohem širším využitím jsou magnetické tabule. Dokonale hladkou plochu můžete v pokojíčku připevnit přímo na zeď. Na tabuli se píše speciálními popisovači, které nejen že nemažou, ale pomůžou navíc nacvičit správný úchop tužky. Důležité návyky pro budoucí perfektní zvládnutí psaní můžete s dětmi vlastně nenápadně trénovat při hře. Zlepšíte jejich jemnou motoriku a učení bude zábava. Speciální houbička pro mazání i fixy jsou doplněné magnety, bez problémů je můžete nechat kdekoli na ploše. Nemusíte hledat ani doplňovat náhrady.

Magnetická tabule pro děti funguje i jako skvělá nástěnka. Pod silné magnety si děti můžou vystavit obrázky kamarádů, své filmové hrdiny nebo hudební kapely. Dopřejte jim dostatečnou plochu pro sebevyjádření a mazaně zabraňte poničeným zdem. Plakáty není třeba lepit izolepou ani natloukat hřebíčky. Magnetická tabule bez problémů udrží i silnější karton a kdykoli je možné obsah plochy přeskládat a změnit bez sebemenších stop po původních záměrech.

V bílé barvě zafunguje magnetická tabule i jako dokonalá promítací plocha. Ale nemusíte zůstávat pouze u jednoduché varianty. Tabule jsou nabízené v pestrém vzorníku barev. Můžete vybírat jemné pastelové odstíny, výrazné tóny i tmavé barvy. Tabulí skvěle doplníte pokoj a doladíte jej i barevně.

Magnetická tabule pro děti představuje skvělou možnost jak využít část zdi pro vzkazy, vedení školních i domácích povinností, ale i pro zábavu a prostor pro vlastní nápady.


Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.