loading spinner

Skleněné magnetické tabule do výroby

Skleněné magnetické tabule nabízí praktickou plochu pro plánování, rozvržení práce i materiálu. Poslouží jako skvělá sdílená plocha pro vzkazy a úkoly. Pracujte efektivně a využijte doplněk, který zpřehlední vaši práci, předejde chybám a zapomínání.

Informace viditelně a přehledně
Pro plánované realizace můžete nabídnout kolegům velkou sdílenou plochu. Na tabuli můžete zapisovat rozdělené úkoly, průběh práce, vyčleněné úkoly jednotlivým pracovníkům i spotřebu materiálu. Popisovače nabízí čisté psaní, nemusíte se bát prašné křídy ani nepohodlného mazání vlhkou houbou. Psací potřeby i houbičku pro mazání umístíte kdekoli na ploše, jsou kdykoli k dispozici. Odpadá hledání i znečištění rukou nebo oblečení. Stejně tak odpadá dokupování náhradních papírů do zastaralých flip chartů.

Vzkazy a dokumenty
Magnetická plocha nabízí další využití. Pod silné magnety můžete na ploše nechat vzkaz, vystavit papírový dokument, fotografii nebo plány. Magnety dokáží bezpečně udržet i silný karton, na tabuli tak můžete nechat i dopis nebo složku doplněnou o psaný vzkaz.

Prostor pro datový projektor
Tabule představují dokonale rovinnou plochu. V zasedacích místnostech, školících centrech ale i v kanceláři je můžete využít jako skvělý základ pro promítání. Nemusíte hledat místo na zdi, bílá tabule nezkreslí barvy a zobrazí ostře i nejmenší detaily.


Využijte barvy a zachyťte pozornost
Nemusíte se orientovat jen na klasickou bílou – pracujte s elegantním designem. Výrobnu můžete zajímavě zpestřit. Barevné magnetické tabule upoutají pozornost a skvěle doplní interiér. Využít můžete výrazné barvy a podtrhnout firemní jednotný vzhled. Zapojte kontrastní barvy, nebojte se dominantních sytých odstínů. Vybírat však můžete i jemné pastelové barvy. Výběr je jen na vás.

Tento odkaz vede na úvodní stránku, kde si můžete vybrat rozměr, velikost a magnetické tabule si objednat.